Oferty pracy w Niemczech (Monachium, Stuttgart, Frankfurt n/Menem), na stanowisku: pracownik ogólnobudowlany
 
Zakres obowiązków:
praca fizyczna na każdym etapie budowy; współpraca z innymi pracownikami; pomoc przy ciesielce, zbrojarce, murowaniu; utrzymanie porządku na placu budowy
Oczekujemy:
nie wymagamy dużego doświadczenia, ale oczekujemy chęci do pracy; uczciwości, sumienności, dokładności; mile widziane prawo jazdy kat. I.
 
Kandydaci będą zatrudnieni w firmie na etat jako pomocnicy budowlani i wszelkie należne składki będą odprowadzane do ZUS-u. Wynagrodzenie od 13,50€/godz. brutto. Zakwaterowanie zapewnia firma, zjazdy na urlop do kraju na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków firmowymi busami, wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie. Po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania. W miejscach zakwaterowania funkcjonują kuchnie z polskimi kucharzami.
 
CV prosimy wysłać na adres: zatrudnienie@polbau.pl; w razie pytań prosimy o telefon, ale najpierw prosimy o przesłanie dokumentów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.