Wykształcenie bez znaczenia, w przypadku pracy za granicą, mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to jednak warunek konieczny), wynagrodzenie 15,70 + dod. 2,45 za pracę na żurawiu.


Firma zapewnia  zakwaterowanie i dowóz na budowę. Zjazdy na urlop do kraju na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków firmowymi busami, wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie. Po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania. W miejscach zakwaterowania funkcjonują kuchnie z polskimi kucharzami.


Możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia, tuż po kursie celem przyuczenia do zawodu. Po nabyciu umiejętności, gwarantujemy wyjazd do pracy w Niemczech.


Oferty w formie CV prosimy na adres zatrudnienie@polbau.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.