Generalnym wykonawcą inwestycji o powierzchni użytkowej 2302 m2 jest firma POLBAU.
Termin realizacji: 30.06.2014 – 15.08.2015 z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Dane ogólne, przedmiot inwestycji:
Zaprojektowano piętrowy budynek szkoły podstawowej w rzucie przypominający literę „L” o wymiarach 65,6x35,9m, na terenie działki projektuje się boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej, plac zabaw, ciągi piesze i pieszo-jezdne, miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz dla autobusów.

Budynek zaprojektowano jako posadowiony pośrednio na palach przemieszczeniowych. Jest to budynek w technologii tradycyjnej murowanej w układzie mieszanym ścian nośnych o grubości 24cm wykonanych z bloczków wapienno-piaskowych, ze stropami żelbetowymi półprefabrykowanymi typu Filigran oraz dachem spadzistym o konstrukcji drewnianej. Część budynku w której zaprojektowano salę widowiskową zaprojektowano w technologii żelbetowej, monolitycznej słupowo-ryglowej – konstrukcję nośną tej części budynku stanowią słupy żelbetowe oparte na stopach fundamentowych zwieńczone belkami podłużnymi, przestrzeń pomiędzy słupami wypełniono ścianami wykonanymi z bloczków wapienno-piaskowych. Dach w tej części wykonano z dźwigarów z drewna klejonego.

Więcej informacji: http://www.katywroclawskie.pl/pl/news/wmurowanie-kamienia-w%C4%99gielnego-pod-rozbudow%C4%99-szko%C5%82y-w-smolcu

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.