Przedmiotem inwestycji jest ROZBUDOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ zlokalizowanej na terenie wsi Miłoszyce, przy ul. Głównej 24, w ramach której realizowana będzie rozbudowa i przebudowa sieci i przyłączy, zagospodarowanie terenu oraz ROZBIÓRKI dwóch budynków: mieszkalnego i gospodarczego.

Budynek szkoły:

Dwukondygnacyjny budynek w kształcie litery L dobudowany do dwóch istniejących budynków szkolnych w ramach rozbudowy szkoły podstawowej. Nowy budynek wyposażony w dwie klatki schodowe oraz dźwig osobowy umożliwiający dostęp do kondygnacji pierwszego piętra osobom niepełnosprawnym. Budynek wyposażony w nową kotłownię gazową obsługującą nowy obiekt jak i obiekty istniejące. W obiekcie zaprojektowano pomieszczenia klasowe, pokój nauczycielski z zapleczem socjalnym, pokój pedagoga,  zespół sanitariatów oraz salę do gimnastyki korekcyjnej z zapleczem szatniowo – sanitarnym.

Powierzchnia użytkowa 1833,5 m2

Kubatura budynku 8 936,6m3  

Sieci zewnętrzne:

- przebudowa sieci elektrycznych kolidujących z zaprojektowaną zabudową,

- budowa instalacji oświetlenia terenu

- przebudowa kanalizacji teletechnicznej

- przebudowa i rozbudowa kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągowej

Zagospodarowanie ternu

- wykonanie chodników wokół budynku, dróg i placów pożarowych, miejsc parkingowych oraz terenów zielonych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.