Przedmiotem inwestycji jest przebudowa budynku administracyjnego, ze zmianą sposobu użytkowania poprzez adaptację pomieszczeń byłego mieszkania oraz zmianę konstrukcji dachu w celu uzyskania poddasza użytkowego. Wsparta na ścianie kolankowej, projektowana stalowo-drewniana konstrukcja zadaszenia, z naczółkami i lukarną nad tarasem, na tradycyjnej więźbie drewnianej, z nadbudową klatki schodowej, z oddymianiem tej drogi ewakuacyjnej oraz zadaszoną dwuspadową dobudową zewnętrznego szybu dźwigowego.

Zostanie przeprowadzona rozbiórka ścianek attykowych i trzonów wentylacyjnych do poziomu stropu I piętra w trakcie robót na zadaszonym poddaszu. Zagospodarowanie obejmuje remontowany budynek „B” wraz z dwuboksowym budynkiem garażowym, w którym lokalizuje się agregat prądotwórczy spalinowy oraz kotłownię centralną na paliwo gazowe z przebudowanego, na podstawie technicznych warunków, przyłącza.

Podstawowe dane techniczne:
-Powierzchnia zabudowy - 418,80 m²
-Powierzchnia netto piwnic - 196,90 m²
-Powierzchnia netto /parter, piętro/, łącznie 917,00 m², w tym powierzchnia mieszkalna do adaptacji 70,10 m²
-Powierzchnia całkowita budynku w obrysie ścian zewnętrznych - 1238,00 m²
-Kubatura - 4987,50 m³
-Wysokość budynku od poziomu terenu - 11,90 m

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.