Realizacja zadania rozpoczęła się w sierpniu 2013r. a planowane zakończenie przypada na koniec lutego 2014r.

Zakres robót obejmuje częściowe remonty budynku administracyjnego, budynku z zapleczem magazynowym, budynek sprzętu ogrodniczego polegające na wzmocnieniu konstrukcji, zmianie układu architektonicznego pomieszczeń, wykonaniu nowej infrastruktury wod.-kan., wentylacji , instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych, robotach wykończeniowych.

Ponadto budowany jest nowy budynek z przeznaczeniem na salę narad o powierzchni użytkowej ponad 200m2 z pełnym wyposażeniem instalacyjnym i teletechnicznym, wiata na grila o powierzchni zabudowy ok. 150m2.

W ramach zagospodarowania terenu wykonywane są parkingi, place manewrowe, drogi , chodniki o łącznej powierzchni ok. 5000m2, tereny zielone wraz z nasadzeniami z drzew i krzewów w ilości ponad 700szt., murki kwiatonów, ścieżki rekreacyjne. Teren docelowo zostanie wydzielony stalowym ogrodzeniem panelowym z betonowym cokołem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.