Projektowany obiekt docelowo ma spełniać funkcje w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania. Początkowo obiekt będzie jednokondygnacyjną i jednoprzestrzenną halą magazynową, gdzie produkty będą składowane na paletach bezpośrednio na posadzce hali.

Możliwość wwozu, wymiany wielkogabarytowych elementów technologii wysokiego składowania zostanie zapewniony przez bramę zaprojektowaną w szczytowej ścianie hali. Brama segmentowa wielkości 6,5 x 5,0 m będzie spełniać funkcje wywozu magazynowanych produktów - butelkowanej wody mineralnej w opakowaniach zbiorczych firmy Ustronianka.

Bryła budynku będzie miała formę prostokąta o wymiarach osiowych: 126 m x 38,5 m o rozstawie słupów co 6 m. Hala magazynowa jednonawowa z dwuspadowym dachem o spadku około 3%. Wysokość hali magazynowej w kalenicy będzie wynosić 16,0 m. Elewacje budynku hali magazynowej zostaną wykończone płytą warstwową z wypełnieniem PIR w układzie poziomym z widocznym łącznikiem. Płyty obudowy jak i wszystkie inne jego elementy muszą posiadać atesty NRO. Płyty warstwowe w kolorze standard RAL.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.