Część produkcyjna budynku składa się z: pomieszczenia lp.1.1., w którym prowadzona będzie główna produkcja, pomieszczania lp. 1.2., pomieszczenia z piłą do rur oraz nowoprojektowanych pomieszczeń technicznych lp.1.13. i lp.1.14, które będą obsługiwały myjnię form.

Część socjalno-biurowa składa się z: szatni czystej, umywalni, szatni brudnej, toalet, dwóch pomieszczeń technicznych w tym kotłowni gazowej, jadalni, z pomieszczenia magazynowego z porządkowym i biura.

Część produkcyjna przeznaczona będzie do produkowania niepalnych gotowych wyrobów z bieżącej działalności firmy Haba-Beton (betonowe i żelbetowe rury, kręgi, drobnowymiarowe elementy betonowe takie jak krawężniki i bloczki betonowe). Część socjalno-biurowa przeznaczona będzie dla pracowników fizycznych i biurowych obsługujących ww. część produkcyjną.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.