Przedmiotem inwestycji jest budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.

W ramach budowy nowej siedziby komendy zaprojektowano następujące obiekty: budynek administracyjny, budynek kojców dla psów służbowych, budynek warsztatu, budynek garażowy, zagospodarowanie terenu, infrastrukturę towarzyszącą (przyłącza).

Budynek administracyjny składa się z trzech kondygnacji nadziemnych. Budynek zlokalizowano równolegle do ulicy Opolskiej ma kształt litery U o wymiarach zewnętrznych 38,7x30,6 m. Budynek kojców dla psów służbowych składa się z jednej kondygnacji nadziemnej. Obiekt zlokalizowano równolegle do wschodniej granicy działki, ma kształt prostokąta o wymiarach 29,73x9,77 m. Budynek warsztatu składa się z jednej kondygnacji nadziemnej. Obiekt zlokalizowano równolegle do wschodniej granicy działki, ma kształt prostokąta o wymiarach 25,95x8,75 m. Budynek garażowy składa się z jednej kondygnacji nadziemnej. Obiekt zlokalizowano równolegle do zachodniej granicy działki, ma kształt prostokąta o wymiarach 48,56x6,75 m.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.