A-LANES A15 – BOTLEK BRUG – partner Konsorcjum Ballast Nedam, John Laing, Strabag i Strukton

Głównym projektem realizowanym przez firmę POLBAU na terenie Holandii jest przebudowa systemu komunikacyjnego w newralgicznym punkcie transportowym największego portu przeładunkowego na świecie w okolicach Rotterdamu. Strategiczny dla całego przedsięwzięcia most zwany BOTLEK BRUG jest wyzwaniem i priorytetową częścią całej inwestycji. Wykonujemy na tym odcinku prace szalunkowe oraz betoniarskie w systemie 2-zmianowym. Zwarta konstrukcja całego mostu będzie się łączyła z konstrukcją stalową oraz napędem podnoszącym (najszybszym na świecie), który będzie umożliwiał i usprawniał komunikację i transport zarówno drogą lądową jak i drogą wodną w porcie. Orientacyjny koniec robót – grudzień 2014.

BP ETP UPGRADE PROJECT – partner firma Ballast Nedam

Projekt wykonywany na terenie rafinerii British Petrol (BP) znajdującej się w Europorcie. Zadanie polega na wykonaniu szeregu zbiorników w technologii żelbetowej oraz wybudowaniu budynków i obiektów pod instalację nowo powstałej sekcji uzdatniania wody użytkowej. Planowany koniec robót – luty 2014.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.