Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Opolu, 45-254 Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42
Czas trwania realizacji budowy : od 03.11.2017 do 31.10.2018

Powierzchnia zabudowy: 1 188,56 m2

Zaprojektowano ogółem 55 mieszkań, budynek w kształcie nieregularnej litery ,,L". W budynku kondygnacji podziemnej umieszczono 55 parkingów oraz 13 miejsc parkingowych wzdłuż drogi wewnętrznej.

Prace związane z inwestycją:
Zagospodarowanie terenu wraz z drogami wewnętrznymi oraz parkingami. Fundamenty w formie dwóch z dylatowanych płyt żelbetowych gr. 50 cm. Ściany piwnic nośne; wykonane z żelbetu o strukturze naturalnego betonu. Ściany nośne wykonane z porothermu gr. 25cm wzmocnione filarami, trzpieniami, słupami, podciągami żelbetowymi. Ściany wewnętrzne: działowe porothermu gr. 11,5 cm oraz 8 cm. Stropy konstrukcyjne wykonane z płyt filigran. Do komunikacji zaprojektowano trzy klatki schodowe z centralnym usytuowaniem w każdej z nich monolitycznego, żelbetowego szybu windowego, w którym zamontowano dźwig osobowy dostosowany do transportu osób niepełnosprawnych. Dach wykonany z konstrukcji drewnianej kryty papa zgrzewalną.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.