Inwestycja realizowana jest na zlecenie Urzędu Miasta w Brzegu, a zlokalizowana jest na terenie Parku Chrobrego w obrębie Plant Miejskich. Termin zakończenia robót przewidywany jest na sierpień 2018r.

Dwukondygnacyjny budynek zaplecza sceny posadowiony jest na studniach fundamentowych z kręgów żelbetowych, opierających się na żelbetowych korkach. Stropy, fundamenty oraz pierwsza kondygnacja wykonana jest w technologii monolitycznej, natomiast druga kondygnacja – w technologii murowanej. Całość obiektu zostanie zwieńczona systemowym dachem zielonym, a elewacja jest odtwarzana na wzór pierwotnej, czyli licowana z kamienia łamanego granitowego. Do budynku doprowadzone zostaną wszystkie media, a dodatkowo zostaną wykonane nowe ciągi komunikacyjne, ogrodzenia, a odnowieniu ulegnie widownia i tereny zielone.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.