Oferty pracy w Niemczech.

Przyjmiemy do pracy w Niemczech pracowników budowlanych (cieśla, murarz, zbrojarz, operator żurawia ) posiadających karty pobytu w Polsce. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 601 842 220.

Przyjmiemy do pracy celem przyuczenia do zawodu cieśli młodych ludzi w wieku 18 - 35 lat.

Praktyczna nauka zawodu odbywać się będzie na budowie w Niemczech - Stuttgart. Część teoretyczna odbywać się będzie także w Niemczech w wolne weekendy. Część teoretyczna to 32 godziny wykładów. Kandydaci będą zatrudnieni w firmie na etat jako pomocnicy budowlani  i wszelkie należne składki będą odprowadzane do ZUS-u. Wynagrodzenie będzie wypłacane w EURO. Zakwaterowanie bezpłatnie, zjazdy na urlop do kraju na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków firmowymi busami, wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie. Po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania. W miejscach zakwaterowania funkcjonują kuchnie z polskimi kucharzami.

Oferty w formie CV prosimy na adres: zatrudnienie@polbau.pl

Zatrudnimy od zaraz operatorów żurawi wieżowych na naszych budowach w Niemczech:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny), wynagrodzenie 15,20 + dodatek 2,45 za pracę na żurawiu.
Firma zapewnia  zakwaterowanie i dowóz na budowę. Zjazdy na urlop do kraju na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków firmowymi busami, wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie. Po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania. W miejscach zakwaterowania funkcjonują kuchnie z polskimi kucharzami.
Oferty w formie CV prosimy na adres zatrudnienie@polbau.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko cieśla budowlany, murarz, zbrojarz.

Miejsce pracy: Niemcy / Kolonia, Wiesbaden, FFM
Opis stanowiska: dobra znajomość robót ciesielskich, murarskich i zbrojarskich, doświadczenie w pracy na dużych przemysłowych budowach.
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomość j. niemieckiego.
Oferujemy: dobrą pracę w budownictwie, wynagrodzenie od 13,50 €/godz brutto. Firma zapewnia  zakwaterowanie i dowóz na budowę. Zjazdy na urlop do kraju na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków firmowymi busami, wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie. Po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania. W miejscach zakwaterowania funkcjonują kuchnie z polskimi kucharzami.