AKTUALNE OFERTY PRACY

Opis stanowiska pracownika ogólnobudowlanego – praca okolice Krakowa i Wieliczki

Twój zakres obowiązków:

  • Prace ciesielskie, z wykorzystaniem szalunków tradycyjnych jak i systemowych przy realizacji projektów inżynieryjnych, przemysłowych i mieszkaniowych

  • Montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej

  • Prace murarskie oraz obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

  • Prace zbrojarsko-betoniarskie

  • Prace ogólnobudowlane

Wymagania (oczekiwane)

  • Nie wymagamy dużego doświadczenia w zawodzie

  • Uczciwość, sumienność, dokładność, pracowitość

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i darmowy transport z hotelu na budowy. Stawka wynagrodzenia przy pełnym ubezpieczeniu do uzgodnienia w indywidualnych rozmowach.

Osoba kontaktowa : Piotr Matyja    609 793 362

Jeśli jesteś otwarty na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidny i pracowity aplikuj na stanowisko:

1.   Kierowca Kat.B,C,CE. Z uprawnieniami operator dźwigów przewoźnych (HDS) typ. FASSI lub bez podania typu.

2.   Elektryk prawo jazdy kat.B. - uprawnienia SEP kat.E,D.

3.   Operator koparko-ładowarki JCB

4.   Konserwator , montażysta urządzeń transportu bliskiego kat. Ż (żurawie wieżowe )

5.   Operator żurawi wieżowych -prawo jazdy kat.B. mile widziane

Mile widziane osoby (kobiety i mężczyźni) chętne do współpracy z doświadczeniem na wymienionych stanowiskach , osoby chętne do pracy również bez uprawnień , którym zapewnimy odpowiednie szkolenia i praktyki na posiadanych sprzętach.

6.   Pracownik budowlany

Przyjmiemy do pracy w Niemczech wszystkich chętnych, na stanowisko  budowlańca.

Chętnie zobaczymy w naszych szeregach:

- Cieśli szalunkowych

- Murarzy

- Operator żurawia wieżowego / operator żurawia samojezdnego

- Spawaczy

- Zbrojarzy

- Betoniarzy

Zakres obowiązków:

  • Deskowanie systemowe oraz indywidualne szalunków i stropów -stan surowy.
  • Montaż  konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Wznoszenie ścian
  • Praca do i powyżej 3 m.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z niemieckimi stawkami wynagrodzeń
  • Miłą atmosferę
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z składkami wyliczanymi od pełnego wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na zasadzie oddelegowania
  • Zakwaterowanie bezpłatne
  • Dojazd do pracy firmowymi, wygodnymi busami bezpłatne
  • Ekwiwalent za urlop (SOKA BAU 30 dni)
  • Pomoc w formalnościach otrzymania świadczeń rodzinnych (Kindergeld).

    Aplikuj  pod adresem e-mail : zatrudnienie@polbau.pl

    Jeśli chcesz się dowiedzieć szczegółów – skontaktuj się z naszym biurem pod numerem 601 84 22 20