Kosztorysant

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:
kosztorysowanie robót budowlanych,
przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą PZP,
tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych,
pozyskiwanie ofert od podwykonawców,
analiza dokumentacji i wymagań technicznych pod kątem przygotowania ofert i wycen.

Wymagania:
wykształcenie o specjalności budowlanej,
doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
posługiwanie się programem kosztorysowym NORMA/BIMestiMate i AutoCAD,
znajomość rynku budowlanego,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do przygotowania ofert,
prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na umowę o pracę lub inna forma prawna zatrudnienia,
niezbędne narzędzia do pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt : zatrudnienie@polbau.pl